Антикварний галерея «Retro Art», розташована в центрі Івано-Франківська, по вул. Мазепи 30, займає лідируючу позицію на антикварному ринку Західної України, що гарантує Вам професійність та чесність під час купівлі  предметів старовини.

Відкриваючи двері, ви поринаєте в чарівний світ вишуканості та розкоші, де кожна річ ексклюзивна. Кожен експонат антикварної галереї має свою власну неповторну історію, цілі епохи увіковічені в дереві та полотні. Ми пропонуємо Вашій увазі твори мистецтва, оригінальні меблі з благородних порід дерев, а також речі, що прикрасять Ваш побут: годинники, підсвічники, скульптури, вази, люстри та багато інших унікальних речей, яких Ви не знайдете більше ніде. Переступивши поріг нашої галереї Ви розпочнете захоплюючу подорож в минуле, яка не залишить Вас байдужою.

На сайті представлена частина нашої колекції. Більше Ви можете побачити завітавши у нашу галерею. Завжди готові допомогти Вам в оформленні інтер′єру, а також в пошуку предметів антикваріату не представлені в даний момент.